Efekty dekoracyjne

Stopień połysku
Mieszalnik
na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 11 elementów
 • 56,99 zł W magazynie

  Natrysk pneumatycznyPędzelWałek

  Tikkurila Liitu to wodorozcieńczalna farba tablicowa pozwalająca  na uzyskanie efektu czarnej powierzchni tablicowej na ścianie, meblach czy nawet małych elementach wystroju wnętrz.

  Puszka zawiera 0,33 litra produktu.

  56,99 zł
  W magazynie
 • 164,99 zł W magazynie

  Natrysk pneumatycznyPędzelWałek

  Tikkurila Liitu to wodorozcieńczalna farba tablicowa pozwalająca  na uzyskanie efektu czarnej powierzchni tablicowej na ścianie, meblach czy nawet małych elementach wystroju wnętrz.

  Puszka zawiera litr produktu.

  164,99 zł
  W magazynie
 • 159,99 zł W magazynie

  Tikkurila Magnetic to wodorozcieńczalna farba magnetyczna do wnętrz, dzięki której można tworzyć powierzchnie przyciągające magnesy.
  Opakowanie zawiera 0,5 litra farby.

  159,99 zł
  W magazynie
 • 105,99 zł W magazynie

  Pędzel

  Specjalny, wodorozcieńczalny fluorescencyjny laserunek. Tworzy świecący efekt w ciemności aż do 6-ciu godzin. Długość świecenia zależy od natężenia źródła światła.

  105,99 zł
  W magazynie
 • 137,99 zł (cena z kolorem) W magazynie

  Natrysk pneumatycznyPędzelWałek

  Tikkurila Liitu to wodorozcieńczalna farba tablicowa pozwalająca na uzyskanie efektu powierzchni tablicowej na ścianie, meblach czy nawet małych elementach wystroju wnętrz - dostępna jest w szerokiej gamie kolorów z mieszalnika.

  137,99 zł (cena z kolorem)
  W magazynie
 • 63,99 zł W magazynie

  Perłowa farba Tikkurila Taika Paint srebrna jest wodorozcieńczalną farbą akrylową do barwienia. Pomalowane nią powierzchnie zyskują perłowy efekt. Produkt może być wykorzystywany do  do malowania całej powierzchni lub do wykonywania wzorów dekoracyjnych. Za pomocą farb Tikkurila Taika Paint można stworzyć niepowtarzalne połyskujące elementy w kolorze srebra.  Produkt można także stosować do wykańczania i renowacji mebli czy innych przedmiotów dekoracyjnych.

  Opakowanie zawiera 0,225 litra produktu.

  63,99 zł
  W magazynie
 • 161,99 zł W magazynie

  Perłowa farba Tikkurila Taika Paint srebrna jest wodorozcieńczalną farbą akrylową do barwienia. Pomalowane nią powierzchnie zyskują perłowy efekt. Produkt może być wykorzystywany do malowania całej powierzchni lub do wykonywania wzorów dekoracyjnych. Za pomocą farb Tikkurila Taika Paint można stworzyć niepowtarzalne połyskujące elementy w kolorze srebra.  Produkt można także stosować do wykańczania i renowacji mebli czy innych przedmiotów dekoracyjnych.

  Opakowanie zawiera 0,9 litra produktu.

  161,99 zł
  W magazynie
 • 77,99 zł W magazynie

  Perłowa farba Tikkurila Taika Paint złota jest wodorozcieńczalną farbą akrylową do barwienia. Pomalowane nią powierzchnie zyskują perłowy efekt. Produkt może być wykorzystywany do  do malowania całej powierzchni lub do wykonywania wzorów dekoracyjnych. Za pomocą farb Tikkurila Taika Paint można stworzyć niepowtarzalne połyskujące elementy w kolorze złota.  Produkt można także stosować do wykańczania i renowacji mebli czy innych przedmiotów dekoracyjnych.

  Opakowanie zawiera 0,225 litra produktu.

  77,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 11 elementów

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór farb tablicowych, farb magnetycznych i farb dekoracyjnych, które pozwolą Ci stworzyć unikalne efekty dekoracyjne na ścianach Twojego wnętrza. Farby tablicowe umożliwią Ci tworzenie pisanych lub rysowanych notatek bezpośrednio na ścianach, co dodaje kreatywności i funkcjonalności do pomieszczenia. Farby magnetyczne natomiast umożliwią Ci przytwierdzanie magnesów i innych metalowych przedmiotów do ścian, co jest idealne do organizowania notatek, zdjęć i innych elementów dekoracyjnych.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Nasze produkty są wysokiej jakości i pozwalają na tworzenie unikalnych efektów dekoracyjnych na ścianach. Dodaj kreatywności i stylu do swojego wnętrza dzięki naszym farbom.