Filtrowanie

Włączone filtry:
  Stopień połysku

  Efekty dekoracyjne

  Wygląd każdego wnętrza zależy nie tylko od mebli, ale też od efektów dekoracyjnych na ścianach. W sklepie oferujemy tapety, farby tablicowe i magnetyczne oraz tynki dekoracyjne.

  na stronę
  Pokazuje 9 - 14 z 14 elementów
  • 127,99 zł

   Perłowa farba Tikkurila Taika Pearl Paint zlota jest wodorozcieńczalną farbą akrylową do barwienia. Pomalowane nią powierzchnie zyskują perłowy efekt. Produkt może być wykorzystywany do  do malowania całej powierzchni lub do wykonywania wzorów dekoracyjnych. Za pomocą farb Tikkurila Taika Pearl Paint można stworzyć niepowtarzalne połyskujące elementy w kolorze złota.  Produkt można także stosować do wykańczania i renowacji mebli czy innych przedmiotów dekoracyjnych.
   Opakowanie zawiera 0,9 litra produktu.

   127,99 zł
  • 97,99 zł

   Półprzezroczysta lazura Tikkurila Taika Pearl Glaze złota nadaje malowanej powierzchni dekoracyjne, perłowe wykończenie. Zastosowanie lazury na powierzchni ściany nie tylko ożywia aranżację, ale także rozświetla całe wnętrze dając efekt jasnego i przestronnego wnętrza. Farbę można barwić na 14 kolorów. Opakowanie zawiera 0,9 litra produktu.

   97,99 zł
  • 79,99 zł

   Półprzezroczysta lazura Tikkurila Taika Pearl Glaze srebrna nadaje malowanej powierzchni dekoracyjne, perłowe wykończenie. Zastosowanie lazury na powierzchni ściany nie tylko ożywia aranżację, ale także rozświetla całe wnętrze dając efekt jasnego i przestronnego wnętrza. Farbę można barwić na 14 kolorów. Opakowanie zawiera 0,9 litra produktu.

   79,99 zł
  • 707,99 zł
   Farba do wnętrz Narzędzie: wałek Narzędzie: pędzel Wallpaper matching

   Tapeta z włókna szklanego przeznaczona do pomieszczeń wilgotnych wewnątrz budynku. Stanowi bardzo mocny i trwały materiał. Ma zastosowanie we wszystkich możliwych typach pomieszczeń, ta­kich jak: mieszkania, hotele, restauracje, biura i sklepy. Można je przykle­jać do tynku, betonu i różnego rodzaju płyt budowlanych.

   WIĘCEJ INFORMACJI

   707,99 zł
  • 119,99 zł
   Produkt wodorozcieńczalny Narzędzie: paca

   Gotowa do użycia, wysokiej jakości, wodorozcieńczalna, lekka masa szpachlowa do ścian i sufitów w pomieszczeniach wilgotnych, do ręcznej aplikacji pacą. Tworzy spójny zestaw z farbami Tikkurila.

   WIĘCEJ INFORMACJI

   119,99 zł
  • 316,99 zł

   Tikkurila Magnetic to wodorozcieńczalna farba magnetyczna do wnętrz, dzięki której można tworzyć powierzchnie przyciągające magnesy.
   Opakowanie zawiera 3 litry farby.

   316,99 zł
  Pokazuje 9 - 14 z 14 elementów