E-PORADA DESIGNERA Z TIKKURILAZobacz większe

BEZPŁATNA PORADA DESIGNERA ONLINE

Nowy produkt

Planujesz wprowadzić zmiany w swoim mieszkaniu, ale nie wiesz, jakie kolory wybrać? Przychodzimy Ci z pomocą i zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej usługi „Porada Designera z Tikkurila” dostępnej teraz w wersji online.

0,00 zł brutto

ATRAKCYJNY PAKIET

 

Poniżej zapoznasz się ze szczegółowym opisem usługi.

 

Co oferujemy:

- Wideorozmowę, podczas której Designer wykona dla Ciebie tablicę inspiracji oraz zaproponuje zestawienia kolorystyczne, dzięki którym wspólnie wybierzecie kolory do Twojego wnętrza.

Spotkania odbywają się poprzez program Microsoft Teams.

- Czas trwania spotkania z Designerem -  do 45 min;

- Po spotkaniu otrzymasz wiadomość mailową podsumowującą spotkanie z informacją o wybranych kolorach, a także z propozycją produktów oraz ilością potrzebną do malowania;

 

Jak się przygotować:

1.     Zarezerwuj termin

2.     W mailu otrzymasz link do ankiety. Ustal o jakim pomieszczeniu chcesz porozmawiać, ustal jego wielkość, zastanów się nad kolorami, jakie chcesz wprowadzić do swojego wnętrza. Dzięki wypełnieniu ankiety Designer lepiej przygotuje się do spotkania.

3.     Po wypełnieniu ankiety mailowo otrzymasz zaproszenie na spotkanie w programie Microsoft Teams.

4.     W dniu spotkania otrzymasz przypomnienie SMS-em o spotkaniu z bezpośrednim linkiem do wideorozmowy. Dzięki temu będziesz mógł bezpośrednio dołączyć do spotkania z telefonu. Aby odbyć rozmowę przez telefon należy zainstalować aplikację Microsoft Teams. Jeśli chcesz dołączyć do spotkania przez komputer nie musisz ściągać aplikacji, możesz otworzyć link.

5.     W ustalonym terminie kliknij link w zaproszeniu i dołącz do spotkania.