Filtrowanie

Włączone filtry:

  Próbki farb

  Testery kolorów farb pozwalają sprawdzić jak wybrany kolor będzie wyglądał w pokoju, który chce się pomalować. Małe saszetki pozwalają, bez kupowania całego opakowania, wypróbować farbę w Twoim domu. 

  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • 6,99 zł (cena z kolorem) W magazynie

   Meble

   Tester - najnowszej generacji, wodorozcieńczalna, plamoodporna, lateksowa farba akrylowo-kompozytowa do barwienia, opracowana z wykorzystaniem nowoczesnej technologii enkapsulacji zwiększającej właściwości barierowe pomalowanej powierzchni. Tworzy piękne, matowe, odporne na zmywanie wykończenie. 

   6,99 zł (cena z kolorem)
   W magazynie
  • 2,99 zł W magazynie

   Przed malowaniem możesz użyć próbki farby, aby upewnić się, że dany kolor podkreśli urok aranżacji Twojego wnętrza. Saszetka zawiera oryginalną farbę Beckers Designer Colour. Farba przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń, nadaje jednolite, matowe wykończenie. Tworzy powłokę, którą można przetrzeć wodą z detergentem.

   2,99 zł
   W magazynie
  • 3,99 zł W magazynie

   Przed malowaniem użyj próbki farby, aby upewnić się, że dany kolor podkreśli urok aranżacji Twojego wnętrza. Saszetka zawiera 50 ml oryginalnej farby Beckers Designer Kitchen & Bathroom.

   3,99 zł
   W magazynie
  • 32,99 zł (cena z kolorem) W magazynie

   Najnowszej generacji, uniwersalna, szybkoschnąca, matowa emalia akrylowa do drewna i metalu, o delikatnym zapachu. Przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. 

   32,99 zł (cena z kolorem)
   W magazynie
  • 32,99 zł (cena z kolorem) W magazynie

   Najnowszej generacji, uniwersalna, szybkoschnąca, półmatowa emalia akrylowa do drewna i metalu, o delikatnym zapachu. Przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. 

   32,99 zł (cena z kolorem)
   W magazynie
  • 6,99 zł W magazynie

   Wysokiej klasy głęboko matowa, antyrefleksyjna farba Beckers Designer Collection. Niezwykła głębia barw w stylu skandynawskim stworzy ekscytujący efekt, a rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego jest wynikiem troski o komfort i dobre samopoczucie Twoich bliskich. Paleta 40 starannie wyselekcjonowanych kolorów jest zgodna z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.
   Tester koloru farby Beckers Designer Collection o pojemności 0,1 litra pozwala sprawdzić, jak wybrany kolor prezentuje się na ścianie.

   6,99 zł
   W magazynie
  • 11,99 zł (cena z kolorem) W magazynie

   Natrysk pneumatycznyPędzelWałek

   Uniwersalny tester koloru farb fasadowych, pozwala sprawdzić jak dany kolor prezentuje się w naturalnym otoczeniu. Ułatwia wybór oraz dobranie koloru do innych elementów budynku. Możliwość barwienia na wybrane kolory z wzornika Tikkurila Facade 760. Opakowanie zawiera 0,45 litra farby.

   11,99 zł (cena z kolorem)
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów