Testery kolorów

na stronę
Pokazuje 9 - 16 z 16 elementów
 • 75,00 zł W magazynie

  Wzornik wachlarzowy pokazuje 72 kolory w tonacjach szarości dla produktów kryjących, m.in. farb do ścian i sufitów z linii Tikkurila Optiva, emalii Tikkurila Everal oraz farby tablicowej Tikkurila Liitu, 7 perłowych szarości dedykowanych dla produktu Tikkurila Taika Pearl Paint oraz 15 transparentnych opcji, m.in. dla impregnatów do ochrony drewna z linii Tikkurila Valtti.

  75,00 zł
  W magazynie
 • 402,90 zł W magazynie

  Poznaj świat kolorów marki Tikkurila. Wzornik Tikkurila Symphony obejmuje 2436 kolorów, które można uzyskać w unikalnym i nowoczesnym systemie barwienia Avatint. Na kolory z tego wzornika można barwić m.in. produkty do wnętrz z rodziny Tikkurila Optiva a także Tikkurila Everal.

  402,90 zł
  W magazynie
 • 7,00 zł W magazynie

  Karta koloru Tikkurila Feel the Colour pokazuje ponad 260 kolorów,na które barwione są wybrane produkty Tikkurila. Propozycje kolorystyczne, których nazwy pobudzą wyobraźnię i pomogą w dokonaniu najlepszego wyboru.

  7,00 zł
  W magazynie
 • 7,00 zł W magazynie

  Karta kolorów Tikkurila Deco Grey pokazuje 72 kolory w tonacjach szarości dla produktów kryjących, m.in. farb do ścian i sufitów z linii Tikkurila Optiva, emalii Tikkurila Everal oraz farby tablicowej Tikkurila Liitu,  7 perłowych szarości dedykowanych dla produktu Tikkurila Taika Pearl Paint oraz 15 transparentnych opcji, m.in. dla impregnatów do ochrony drewna z linii Tikkurila Valtti.

  7,00 zł
  W magazynie
 • 85,00 zł W magazynie

  Wzornik kolorów Tikkurila Facade 760 - wzornik wachlarzowy - prezentuje 760 wyjątkowych barw, które zawsze pięknie wkomponują się w otoczenie. Tikkurila oferuje szeroki wybór kolorów przeznaczonych do malowania elewacji. 

  85,00 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł W magazynie

  Tikkurila Valtti Color Card to karta 55 kolorów, na które można barwić wybrane produkty z serii Valtti.

  8,00 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł W magazynie

  Karta kolorów, która zawiera 64 najmodniejsze, wybrane kolory na elewacje mineralne, drewniane i metalowe.

  8,00 zł
  W magazynie
 • 17,99 zł (cena z kolorem) W magazynie

  Uniwersalny tester koloru farb fasadowych, pozwala sprawdzić jak dany kolor prezentuje się w naturalnym otoczeniu. Ułatwia wybór oraz dobranie koloru do innych elementów budynku. Możliwość barwienia na wybrane kolory z wzornika Tikkurila Facade 760. Opakowanie zawiera 0,45 litra farby.

  Wodorozcieńczalny, matowy, tester koloru farb elewacyjnych z rodziny Tikkurila Finngard. Po przeprowadzeniu testu powierzchnię należy pomalować farbą nawierzchniową

  17,99 zł (cena z kolorem)
  W magazynie
Pokazuje 9 - 16 z 16 elementów

Oferujemy niezawodne testery kolorów farb, które umożliwią Ci dokładne zobaczenie efektu końcowego przed podjęciem decyzji. Nasze próbki farb są dostępne w postaci małych opakowań, które pozwalają na eksperymentowanie z różnymi odcieniami w Twoim wnętrzu. Dzięki nim możesz zobaczyć, jak Twój wybrany kolor będzie prezentować się w Twoim pokoju.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne rodzaje próbek farb, w tym próbki kolorów marki Tikkurila i Beckers. Dzięki nim możesz wypróbować różne odcienie i znaleźć idealny kolor dla swoich wnętrz. Tester farb to doskonałe narzędzie, które pozwoli Ci dokładnie ocenić, czy dany odcień pasuje do Twojego pomieszczenia.

Jeśli interesuje Cię marka Tikkurila, oferujemy próbki kolorów tej renomowanej marki. Dzięki nim będziesz mógł/a zobaczyć, jak różne odcienie Tikkurila będą prezentować się w Twoim wnętrzu. Próbki farb Tikkurila są łatwe w użyciu i pozwalają na dokładne zobaczenie efektu końcowego.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz testery kolorów farb, w tym próbki farb marki Tikkurila i Beckers. Nasze próbki farb są idealne do eksperymentowania z różnymi odcieniami i znalezienia idealnego koloru dla swoich wnętrz. Wypróbuj próbki już dziś i odkryj, jak Twój wybrany odcień będzie prezentować się w Twoim pokoju.