Testery kolorów

Ze względu na czasową niedostępność testerów Tikkurila Optiva Matt 5 o pojemności 0,09 l proponujemy zamówienie testerów w formie samoprzylepnych naklejek
Testery w formie naklejek dostępne są tutaj

Stopień połysku
Pojemność
Mieszalnik
na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 9 elementów
 • 5,29 zł W magazynie

  Wysokiej klasy głęboko matowa, antyrefleksyjna farba Beckers Designer Collection. Niezwykła głębia barw w stylu skandynawskim stworzy ekscytujący efekt, a rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego jest wynikiem troski o komfort i dobre samopoczucie Twoich bliskich. Paleta 43 starannie wyselekcjonowanych kolorów jest zgodna z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.
  Tester koloru farby Beckers Designer Collection o pojemności 50 ml pozwala sprawdzić, jak wybrany kolor prezentuje się na ścianie.

  5,29 zł
  W magazynie
 • 3,49 zł W magazynie

  Przed malowaniem możesz użyć próbki farby, aby upewnić się, że dany kolor podkreśli urok aranżacji Twojego wnętrza. Saszetka zawiera oryginalną farbę Beckers Designer Colour. Farba przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń, nadaje jednolite, matowe wykończenie. Tworzy powłokę, którą można przetrzeć wodą z detergentem.

  3,49 zł
  W magazynie
 • 4,69 zł W magazynie

  Przed malowaniem użyj próbki farby, aby upewnić się, że dany kolor podkreśli urok aranżacji Twojego wnętrza. Saszetka zawiera 50 ml oryginalnej farby Beckers Designer Kitchen & Bathroom.

  4,69 zł
  W magazynie
 • 7,49 zł W magazynie

  Tikkurila ColorTester to samoprzylepna próbka koloru do wielokrotnego użycia, która pozwala sprawdzić, jak w rzeczywistości będzie wyglądał kolor wybranej farby na ścianie. Samoprzylepna folia pomalowana jest oryginalną farbą, łatwo się przykleja i odkleja. Naklejka nie brudzi i nie pozostawia śladów na ścianie. Pozwala sprawdzić, czy kolor pasuje do wystroju wnętrza oraz jak wygląda w świetle naturalnym i sztucznym.  Wielkość próbki koloru: 25x20 cm.

  Próbka koloru dostępna także jako tester w puszce o pojemości 0,09 l 
  Sprawdź tutaj>>

  7,49 zł
  W magazynie
 • 400,00 zł W magazynie

  Poznaj świat kolorów marki Tikkurila. Wzornik Tikkurila Symphony obejmuje 2436 kolorów, które można uzyskać w unikalnym i nowoczesnym systemie barwienia Avatint. Na kolory z tego wzornika można barwić m.in. produkty do wnętrz z rodziny Tikkurila Optiva a także Tikkurila Everal.

  400,00 zł
  W magazynie
 • 85,00 zł W magazynie

  Wzornik kolorów Tikkurila Facade 760 - wzornik wachlarzowy - prezentuje 760 wyjątkowych barw, które zawsze pięknie wkomponują się w otoczenie. Tikkurila oferuje szeroki wybór kolorów przeznaczonych do malowania elewacji. 

  85,00 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł W magazynie

  Tikkurila Valtti Color Card to karta 55 kolorów, na które można barwić wybrane produkty z serii Valtti.

  8,00 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł W magazynie

  Karta kolorów, która zawiera 64 najmodniejsze, wybrane kolory na elewacje mineralne, drewniane i metalowe.

  8,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 9 elementów

Oferujemy niezawodne testery kolorów farb, które umożliwią Ci dokładne zobaczenie efektu końcowego przed podjęciem decyzji. Nasze próbki farb są dostępne w postaci małych opakowań, które pozwalają na eksperymentowanie z różnymi odcieniami w Twoim wnętrzu. Dzięki nim możesz zobaczyć, jak Twój wybrany kolor będzie prezentować się w Twoim pokoju.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne rodzaje próbek farb, w tym próbki kolorów marki Tikkurila i Beckers. Dzięki nim możesz wypróbować różne odcienie i znaleźć idealny kolor dla swoich wnętrz. Tester farb to doskonałe narzędzie, które pozwoli Ci dokładnie ocenić, czy dany odcień pasuje do Twojego pomieszczenia.

Jeśli interesuje Cię marka Tikkurila, oferujemy próbki kolorów tej renomowanej marki. Dzięki nim będziesz mógł/a zobaczyć, jak różne odcienie Tikkurila będą prezentować się w Twoim wnętrzu. Próbki farb Tikkurila są łatwe w użyciu i pozwalają na dokładne zobaczenie efektu końcowego.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz testery kolorów farb, w tym próbki farb marki Tikkurila i Beckers. Nasze próbki farb są idealne do eksperymentowania z różnymi odcieniami i znalezienia idealnego koloru dla swoich wnętrz. Wypróbuj próbki już dziś i odkryj, jak Twój wybrany odcień będzie prezentować się w Twoim pokoju.