Filtrowanie

Włączone filtry:

  Testery kolorów

  Testery kolorów farb pozwalają sprawdzić jak wybrany kolor będzie wyglądał w pokoju, który chce się pomalować. Małe saszetki pozwalają, bez kupowania całego opakowania, wypróbować farbę w Twoim domu.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 8 z 15 elementów
  • 6,99 zł (cena z kolorem) W magazynie

   Meble

   Tester - najnowszej generacji, wodorozcieńczalna, plamoodporna, lateksowa farba akrylowo-kompozytowa do barwienia, opracowana z wykorzystaniem nowoczesnej technologii enkapsulacji zwiększającej właściwości barierowe pomalowanej powierzchni. Tworzy piękne, matowe, odporne na zmywanie wykończenie. 

   6,99 zł (cena z kolorem)
   W magazynie
  • 2,99 zł W magazynie

   Przed malowaniem możesz użyć próbki farby, aby upewnić się, że dany kolor podkreśli urok aranżacji Twojego wnętrza. Saszetka zawiera oryginalną farbę Beckers Designer Colour. Farba przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń, nadaje jednolite, matowe wykończenie. Tworzy powłokę, którą można przetrzeć wodą z detergentem.

   2,99 zł
   W magazynie
  • 3,99 zł W magazynie

   Przed malowaniem użyj próbki farby, aby upewnić się, że dany kolor podkreśli urok aranżacji Twojego wnętrza. Saszetka zawiera 50 ml oryginalnej farby Beckers Designer Kitchen & Bathroom.

   3,99 zł
   W magazynie
  • 6,99 zł W magazynie

   Wysokiej klasy głęboko matowa, antyrefleksyjna farba Beckers Designer Collection. Niezwykła głębia barw w stylu skandynawskim stworzy ekscytujący efekt, a rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego jest wynikiem troski o komfort i dobre samopoczucie Twoich bliskich. Paleta 40 starannie wyselekcjonowanych kolorów jest zgodna z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.
   Tester koloru farby Beckers Designer Collection o pojemności 0,1 litra pozwala sprawdzić, jak wybrany kolor prezentuje się na ścianie.

   6,99 zł
   W magazynie
  • 6,00 zł W magazynie

   Tikkurila ColorTester to samoprzylepna próbka koloru do wielokrotnego użycia, która pozwala sprawdzić, jak w rzeczywistości będzie wyglądał kolor wybranej farby na ścianie. Samoprzylepna folia pomalowana jest oryginalną farbą, łatwo się przykleja i odkleja. Naklejka nie brudzi i nie pozostawia śladów na ścianie. Pozwala sprawdzić, czy kolor pasuje do wystroju wnętrza oraz jak wygląda w świetle naturalnym i sztucznym.  Wielkość próbki koloru: 25x20 cm.

   6,00 zł
   W magazynie
  • 32,99 zł (cena z kolorem) W magazynie

   Najnowszej generacji, uniwersalna, szybkoschnąca, matowa emalia akrylowa do drewna i metalu, o delikatnym zapachu. Przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. 

   32,99 zł (cena z kolorem)
   W magazynie
  • 23,99 zł (cena z kolorem) W magazynie

   Meble

   Najnowszej generacji, wodorozcieńczalna, plamoodporna, lateksowa farba akrylowo-kompozytowa do barwienia, opracowana z wykorzystaniem nowoczesnej technologii enkapsulacji zwiększającej właściwości barierowe pomalowanej powierzchni. Tworzy piękne, matowe, odporne na zmywanie wykończenie.

   23,99 zł (cena z kolorem)
   W magazynie
  • 32,99 zł (cena z kolorem) W magazynie

   Najnowszej generacji, uniwersalna, szybkoschnąca, półmatowa emalia akrylowa do drewna i metalu, o delikatnym zapachu. Przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. 

   32,99 zł (cena z kolorem)
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 8 z 15 elementów