Testery kolorów

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 16 elementów
 • 3,99 zł W magazynie

  Plamoodporna farba do wszystkich pomieszczeń

  _

  ✅ Pojemność: 40ml

  ✅ Wydajność: 14m2/l

  _

  Najważniejsze cechy

  • Odporna na zmywanie i szorowanie - bez zacieków i przemakania
  • Powłoka farby odporna na grzyby i pleśnie
  • Plamy i woda nie wnikają w głąb
  • Łatwe malowanie nawet dla początkujących
  • Silne krycie
  3,99 zł
  W magazynie
 • 3,49 zł W magazynie

  Przed malowaniem możesz użyć próbki farby, aby upewnić się, że dany kolor podkreśli urok aranżacji Twojego wnętrza. Saszetka zawiera oryginalną farbę Beckers It’s Simple. Farba przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń, nadaje jednolite, matowe wykończenie. Tworzy powłokę, którą można czyścić wodą z detergentem.

  3,49 zł
  W magazynie
 • 8,49 zł (cena z kolorem) W magazynie

  Meble

  Tester - najnowszej generacji, wodorozcieńczalna, plamoodporna, lateksowa farba akrylowo-kompozytowa do barwienia, opracowana z wykorzystaniem nowoczesnej technologii enkapsulacji zwiększającej właściwości barierowe pomalowanej powierzchni. Tworzy piękne, matowe, odporne na zmywanie wykończenie. 

  8,49 zł (cena z kolorem)
  W magazynie
 • 5,29 zł W magazynie

  Wysokiej klasy głęboko matowa, antyrefleksyjna farba Beckers Designer Collection. Niezwykła głębia barw w stylu skandynawskim stworzy ekscytujący efekt, a rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego jest wynikiem troski o komfort i dobre samopoczucie Twoich bliskich. Paleta 43 starannie wyselekcjonowanych kolorów jest zgodna z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.
  Tester koloru farby Beckers Designer Collection o pojemności 50 ml pozwala sprawdzić, jak wybrany kolor prezentuje się na ścianie.

  5,29 zł
  W magazynie
 • 3,49 zł W magazynie

  Przed malowaniem możesz użyć próbki farby, aby upewnić się, że dany kolor podkreśli urok aranżacji Twojego wnętrza. Saszetka zawiera oryginalną farbę Beckers Designer Colour. Farba przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń, nadaje jednolite, matowe wykończenie. Tworzy powłokę, którą można przetrzeć wodą z detergentem.

  3,49 zł
  W magazynie
 • 4,69 zł W magazynie

  Przed malowaniem użyj próbki farby, aby upewnić się, że dany kolor podkreśli urok aranżacji Twojego wnętrza. Saszetka zawiera 50 ml oryginalnej farby Beckers Designer Kitchen & Bathroom.

  4,69 zł
  W magazynie
 • 34,99 zł (cena z kolorem) W magazynie

  Meble

  Najnowszej generacji, wodorozcieńczalna, plamoodporna, lateksowa farba akrylowo-kompozytowa do barwienia, opracowana z wykorzystaniem nowoczesnej technologii enkapsulacji zwiększającej właściwości barierowe pomalowanej powierzchni. Tworzy piękne, matowe, odporne na zmywanie wykończenie.

  34,99 zł (cena z kolorem)
  W magazynie
 • 7,49 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

  Tikkurila ColorTester to samoprzylepna próbka koloru do wielokrotnego użycia, która pozwala sprawdzić, jak w rzeczywistości będzie wyglądał kolor wybranej farby na ścianie. Samoprzylepna folia pomalowana jest oryginalną farbą, łatwo się przykleja i odkleja. Naklejka nie brudzi i nie pozostawia śladów na ścianie. Pozwala sprawdzić, czy kolor pasuje do wystroju wnętrza oraz jak wygląda w świetle naturalnym i sztucznym.  Wielkość próbki koloru: 25x20 cm.

  7,49 zł
  Dostępny produkt z innymi opcjami
Pokazuje 1 - 8 z 16 elementów

Oferujemy niezawodne testery kolorów farb, które umożliwią Ci dokładne zobaczenie efektu końcowego przed podjęciem decyzji. Nasze próbki farb są dostępne w postaci małych opakowań, które pozwalają na eksperymentowanie z różnymi odcieniami w Twoim wnętrzu. Dzięki nim możesz zobaczyć, jak Twój wybrany kolor będzie prezentować się w Twoim pokoju.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne rodzaje próbek farb, w tym próbki kolorów marki Tikkurila i Beckers. Dzięki nim możesz wypróbować różne odcienie i znaleźć idealny kolor dla swoich wnętrz. Tester farb to doskonałe narzędzie, które pozwoli Ci dokładnie ocenić, czy dany odcień pasuje do Twojego pomieszczenia.

Jeśli interesuje Cię marka Tikkurila, oferujemy próbki kolorów tej renomowanej marki. Dzięki nim będziesz mógł/a zobaczyć, jak różne odcienie Tikkurila będą prezentować się w Twoim wnętrzu. Próbki farb Tikkurila są łatwe w użyciu i pozwalają na dokładne zobaczenie efektu końcowego.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz testery kolorów farb, w tym próbki farb marki Tikkurila i Beckers. Nasze próbki farb są idealne do eksperymentowania z różnymi odcieniami i znalezienia idealnego koloru dla swoich wnętrz. Wypróbuj próbki już dziś i odkryj, jak Twój wybrany odcień będzie prezentować się w Twoim pokoju.